Вівторок, 19.03.2024, 06:40

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ  БАТЬКІВСЬКІ  ЗБОРИ

6  лютого 2013 року

ПОРЯДОК   ДЕННИЙ

1. Аналіз стану успішності учнів школи в І семестрі та стану відвідування уроків.

2.Аналіз надходження та використання коштів шкільного фонду.

3. Про виконання рішення батьківських зборів від 20 січня 2012 року.

4. Різне.

Після виступів учасників зборів шляхом голосування прийняли наступні рішення.

По першому питанню ухвалили:

1.        Інформацію – доповідача(директора школи Алексєєва В.С.) взяти до відома .

2.         Педагогічному колективу і батькам  вжити заходи щодо покращення стану успішності учнів.

3.        Адміністрації школи надати списки учнів, які не відвідують школу без поважних причин до адміністративної комісії сільської ради.

4.        Контроль за виконанням даного рішення покласти на батьківський комітет школи.

По другому питанню ухвалили:

1.        Інформацію голови батьківського комітету Борлак Т.Є. про надходження та використання коштів взяти до відома.

2.        Батьківському комітету посилити роботу щодо находження та використання коштів шкільного фонду.

3.        Фінансові  звітності  вести згідно вимогам закону.

4.        Контроль покласти на ревізійну комісію батьківського комітету.

Після обговорення третього питання ухвалили:

1.        Інформацію директора про виконання рішення батьківських зборів від 20.01.2012 року щодо відсутності спортзалу в школі взяти до відома.

2.        Ініціативній групі у складі: Козіна  С. В., Борлак Т.Є., Начевої О.Г., Алексєєва В.С., Акчуріна С. ретельно  зайнятися питанням  щодо спортзалу.

3.        Скласти   колективні  листи – звертання  до органів районної влади, до депутата Верховної Ради   Кіссе А.І. та відправити за призначенням.

4.        Адміністрації школи  з батьківським комітетом вести активну роботу щодо будування шкільного спортивного майданчику із залученням спонсорських коштів

5.        Контроль за виконанням покласти на батьківський комітет школи.

«  Березень 2024  »