Вівторок, 23.04.2024, 16:18

Міс Осінь 2014

Щорічно восени в нашій школі проводиться  конкурс краси і грації «Міс Осінь», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу  ученицю.

Учасниці цьогорічного конкурсу

Бичек Анастасія  5 клас, Козіна Єлизавета 6 клас,Савченко Анастасія 7 клас, Гербей Олександра 8 клас, Чернишева Дар’я 9 клас, Кочо Лариса 10 клас

Учасниці конкурсу змагалися в п’яти різних конкурсах, в ході яких розповіли про себе, показали свої таланти, продемонстрували своє вміння красиво ходити та презентували перед поважним журі свої надзвичайно красиві костюми з природних матеріалів.

Журі, як правило, складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат.

До складу журі входили: завуч з ВР Настрадін Олександр Георгійович, вчитель хімії  Фурдуй Сергій Миколайович, учень 11 класу Нікітін Єгор.

Чарівні ведучі учениці 9 класу  Решетнік Тетяна та Ілїчова Олександра

Організатир Гайдаржи Олена Дмитрівна

Музичний супровід Димитров Артем

Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні сценки, конкурс талантів «Мій талант», конкурс «Пародія» та Конкурс костюмів.

Титул «Міс Осінь»  у нелегкій боротьбі здобула Кочо Лариса учениця 10 класу.

Інші дівчата отримали почесні звання  міс ніжність - Козіна Єлизавета, міс модель  - Чернишева Дар’я, міс глядацьких симпатій - Гербей Олександра, міс грація - Бичек Анастасія , міс усмішка - Савченко Анастасія.

Дякуємо учасницям та всім організаторам  конкурсу за  свято.

Категорія: Новини школи | Додав: Администратор (16.01.2015)
Переглядів: 501 | Рейтинг: 0.0/0