П`ятниця, 29.03.2024, 02:40

Головна » Статті » Шкільне життя » Волонтерський рух

Тимурівський рух (01.09.2013 – 27.12.2013)

Звіт про відвідування соціально обездолених похилих людей учнями, у рамках сучасного тимурівського руху

(01.09.2013 – 27.12.2013)

Основними завданнями тимурівських загонів ЗШ І-ІІІ ступенів села Теплиця сьогодні є:

1. Складання та поновлення щорічно тимурівцями, списків одиноких , обездолених людей похилого віку, ветеранів, та закріплення за конкретними тимурівськими загонами ЗШ І-ІІІ ст. с. Теплиця.

2. Посильна допомога у налагодженні побуту одиноких     громадян похилого віку: прибирання квартири, доставка продуктів, медикаментів, розрахунок за комунальні послуги.

3.  Допомога літнім людям у подоланні самотності, замкнутого життя, наповнення існування новим змістом, проведення годин спілкування.

4.  Проведення щорічної акції «Ветеран живе поруч» (виготовлення вітальних листівок та привітання зі святом ветеранів Великої Вітчизняної війни вдома, у лікарнях).

5. Проведення щорічних заходів з питань відродження  «тимурівського руху»: конференції «Сучасний «тимурівський рух», акцій, фестивалів тимурівських загонів нагородження найактивніших членів руху грамотами та подяками.

Загін учнів 6 класу

Класний керівник: Михайлова Т.І.

—Учні: Гербей Микита, Суліка Василь, Джигов Дмитро, Кістол Вікторія, Савченко Анастасія, Крецу Марія, Крецу Надія, Дімчева Ольга, Фукарова Ольга.
—Постійно відвідували: Ісак Лідію Петрівну 1934 року народження за місцем проживання вулиця Леніна, будинок 8., та Марцинішина Миколу  Васильовича 1921 року народження за місцем проживання вулиця  Радянська, будинок  58.

Загін учнів 7 класу
—Класний керівник: Довганич Н.П.

—Учні: Щербина Розалія, Тарасенко Тарас, Сиротська Христина, Крецу Руслан, Гербей Олександра, Григораш Вероніка, Коротков Михайло.
—Постійно відвідували: Кущенка Семена Сидоровича 1929 року народження та його дружину за місцем проживання вулиця Леніна, будинок 225. та Лемещук Марію Петрівну 1934 року народження за місцем проживання вулиця Леніна, будинок 208.
—

Загін учнів 8 класу

—Класний керівник: Кіоссе Н.З.
—Учні: Танасогло Людмила, Чернишева Дар’я, Кістол Ірина, Андрієць Вікторія, Решетнік Тетяна, Таракчі Вікторія.
—Постійно відвідували: Алексєєву Клавдію Михайлівну 1938 року народження за місцем проживання вулиця Радянська, будинок 203, та Ротарь Ольгу Дмитрівну 1926 року народження за місцем проживання вулиця Радянська, будинок 29.
Загін учнів 9 класу

—Класний керівник: Ксюк О.Б.
—Учні: Бєлова Валерія, Фукарова Людмила, Алексєєва Сюзанна, Богацан Інна.
—Постійно відвідували: Біклян Гафію Василівну 1931 року народження за місцем проживання вулиця Радянська, будинок 117, та Радову Ольгу Кирилівну 1929 року народження за місцем проживання вулиця Радянська, будинок 142.

Виконана робота за весь період:
  • —Вичерпували воду з комор з продуктами, які були підтоплені внаслідок “великої води”;
  • —Допомагали переносити з комори запаси продуктів в сухе, чисте місце;
  • —Підметали двори від опалого листя та сміття;
  • —Допомагали збирати виноград з арки;
  • —Ходили в магазини та аптеку, придбали необхідні продукти та медикаменти;
  • —Прибралися в домі, вимивали бруд, виносили сміття;
  • —Чистили та розтоплювали  печі ;
  • —Хлопці рубали дрова та розбирали господарські дерев’яні завали, впорядкували їх;
  • —Наносили стареньким води з криниць;
  • —Пересаджували кімнатні квіти;
  • —Приносили готову їжу;

І найголовніше:

—Дарували стареньким можливість спілкування;
—Вітали зі святами;
—Подолали бар'єр самотності;
—Повернули віру в світле, добре, щире с суспільстві.

Щиро дякуємо всім!

—
Категорія: Волонтерський рух | Додав: Администратор (08.04.2014)
Переглядів: 1063 | Рейтинг: 0.0/0