Вівторок, 16.04.2024, 21:30

Наші зірочки,

наші таланти,

наша надія

У І семестрі 2012 – 2013 н.р. найбільш талановиті учні нашої школи прийняли участь в таких Всеукраїнських конкурсах

Конкурс  «Щедрість рідної землі», за участь в якому отримали грамоти районного відділу освіти група учнів під керівництвом вчителя біології Настрадіна О.Г. та педагога – організатора Гайдаржи О.Д.

За участь в районному конкурсі «Зимова рапсодія» за кращі композиції та поробки екологічного напрямку були нагородженні  грамотами районного відділу освіти слідуючи учні: учень 8 класу Настасюк В., учні 3 класу Бичек А., Чернишов О. та Севенюк І., учень 2 класу Житков Б, учениці 7 класу Решетнік Т., Таракчі В. та Чернешева Д.

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Розумники та розумниці» ІІІ призове місце посів Кринчев І.- учень 7 класу.

У Всеукраїнському  конкурсі « Знавці української мови ім.. П. Яцека» у ІІ етапі п’яте місце посіла учениця 9 класу Димитрова Ю., ІV місце учениця 4 класу Гайдаржи Н.

У ІІ етапі мовно-літературному конкурсу імені Т. Шевченка учениця 10 класу Іванченко В. посіла ІІІ призове місце.

У ІІ етапі Всеукраїнських районних олімпіад з української мови та літератури ІІІ призове місце посіла учениця 8 класу Коваленко Г., з біології Коваленко Г. посіла І призове місце., Начев М. -  ІІІ місце,  з фізики Коваленко Г. посіла ІІІ  призове місце, з географії Іванченко В. посіла V місце, З правознавства Іванченко В. посіла І призове місце, з образотворчого мистецтва Коваль М. – Учениця 7 класу посіла ІІ призове місце, З німецької мови І призове місце серед учнів 11 класів посіла Волкова Є., ІІ – Стоянова К. Серед учнів 10 класів І місце  посіла Іванченко В., серед учнів 9 класів просіла Димитрова Ю.

«  Квітень 2024  »